Contact us

If you didn’t find answers to all of your questions on our website, please feel free to contact us directly via this form:
  UpSteer by Asseco - Blog

  Predstavujeme druhý startup v programe UpSteer

  Vitajte v športovej komunite. Vitajte v mysportoffice.

  mysportoffice je sociálna sieť, ktorá poskytuje jedinečný priestor pre networking a prezentáciu v športovom odvetví. Športovec, tréner, manažér či novinár na jednom mieste zdieľa svoju športovú, ale aj profesionálnu kariéru, štatistiky, portfólio a skúsenosti. Zároveň je možné jednoducho nadväzovať kontakty s ďalšími užívateľmi, organizáciami alebo fanúšikmi.

  Nech majú všetci talentovaní športovci rovnakú

  šancu uspieť

  Platformu založili bratia, rodáci zo Skalice – Filip a Kamil Kotvan. Obaja sú bývalí hokejisti, a tak majú k športu naozaj blízko. Poznajú športové prostredie doma aj v zahraničí. Keďže sa už hokeju aktívne nevenujú, avšak pri športe chceli zostať, rozhodli sa podeliť o svoje skúsenosti a poznatky a pretaviť ich do budúcnosti platformy mysportoffice. Chcú tak pomôcť rásť mnohým iným športovým talentom.

  Prvá idea vznikla už v roku 2018 s nápadom zamerať sa len na hokejistov a manažérov. Neskôr si zakladatelia Filip a Kamil uvedomili, že podobné problémy riešia aj ďalšie subjekty v športe, ako sú práve tréneri, organizácie či športoví novinári. Dôležité pre nich bolo, aby mali športovci rovnaké možnosti a príležitosti v dosahovaní športových úspechov. Reálne na základoch projektu začali pracovať na prelome rokov 2020-2021, kedy začali aktívne zbierať dáta, oslovovať ľudí zo športovej oblasti , organizovať stretnutia, získavať spätnú väzbu a ďalej rozvíjať celý projekt.

  Športové CV na jednom mieste

  Platforma mysportoffice je navrhnutá špeciálne pre športové odvetvie. Poskytuje výnimočné miesto pre športovcov, trénerov, manažérov, organizácie a športových nadšencov, aby sa spojili a podelili sa o svoje skúsenosti, úspechy a pokroky.

  mysportoffice dáva priestor na akceleráciu mladým

  talentovaným športovcom

  Používatelia si môžu vytvoriť osobný profil, akoby športový životopis a prezentovať tak svoju kariéru, zručnosti, skúsenosti, znalosti a záujmy. Môžu tiež vyhľadávať a spájať sa s ostatnými užívateľmi platformy mysportoffice, zviditeľniť sa a posúvať tak svoje možnosti na ceste vlastnej športovej kariéry.

  Aplikácia podporuje podnetné a konštruktívne prostredie, v ktorom môžu používatelia získavať cenné informácie a spätnú väzbu od svojich kolegov. Pomáha rásť a zlepšovať sa nielen jednotlivcom, ale prispieva aj k celkovému rastu športovej komunity.

  Kto stojí za mysportoffice?

  Filip Kotvan je starší z bratov Kotvanovcov a prvotná myšlienka vzniku mysportoffice napadla práve jemu. Z vlastnej skúsenosti, kedy ukončil športovú kariéru, a z pozorovania športového prostredia nadobudol pocit, že tu chýba akási platforma, ktorá by umožňovala poskytnúť rovnaké šance a podmienky na prerazenie talentovaných športovcov. Aj napriek tomu, že sa už Filip nevenuje športu profesionálne, tak športom stále žije a vo voľnej chvíli si neváha ísť hocikedy zahrať hokej a pripomenúť staré dobré časy.


  Kamil Kotvan má 21 rokov a myšlienku vytvorenia „športového LinkedInu“ si veľmi rýchlo osvojil, preto momentálne stojí na čele spoločnosti mysportoffice. Aktuálne študuje marketingový manažment v Dánsku, pričom posledný ročník plánuje dokončiť diaľkovým štúdiom v Anglicku.

  Tím mysportoffice dnes tvorí 10 ľudí a keďže ambície sú vysoké, možno ich bude onedlho oveľa viac.

  Dnes je platforma zameraná primárne na hokej a futbal v rámci Slovenska a Českej republiky. V súčasnosti je možné vytvoriť si profil ako športovec, tréner alebo fanúšik. Neskôr bude možné zaregistrovať sa aj ako manažér, organizácia alebo novinár. V budúcnosti vidia potenciál aj v iných obľúbených športoch na zahraničných trhoch. Najmä v škandinávskom regióne, kde sú populárne aj iné športy ako napríklad hádzaná.

  O inkubátore UpSteer sa dozvedeli od známeho, ktorý zastupuje úspešný slovenský startup Whoo app a jeho príbeh je taktiež previazaný s Assecom.

  Chalani hovoria, že: ,,Skúsenosti sú nad zlato“ a  sú vďační za možnosti, ktoré od života dostávajú a chcú ich čo najlepšie využiť.

  My im budeme na ich ceste držať palce.

  UpSteer – Helping you shape the future